O autorze

Benzyna w żyłach to nie jest zwyczajny blog o samochodach. Nie prowadzą go zwyczajni ludzi, nie ma reklam, nie powstał dla pieniędzy. Jest to nowa jakość mówienia o motoryzacji, poruszamy problemy, które trapią nas na drogach, testujemy auta dla wszystkich, doradzamy w zakupie samochodu, relacjonujemy to co dzieje się w świecie motoryzacji i robimy to w 100% subiektywnie. Jeśli szukasz tu suchych danych i cytatów z książki serwisowej – to nie znajdziesz. Dostaniesz za to sporą dawkę emocji w każdym wpisie, wszystko to co powinieneś wiedzieć o wątku opisywanym w danym artykule, z nutą dobrego humoru. 

http://i64.tinypic.com/33k6cra.jpg

Sebastian Możdżeń – autor i główny redaktor bloga, pasjonat motoryzacji. Testowałem dziesiątki, a może setki samochodów, nigdy tego nie liczyłem, choć bez plakietki dziennikarza nie jest łatwo znaleźć materiał do wpisów. Uczestniczyłem w wielu wydarzeniach motoryzacyjnych (od Top Gear Live po Classic Moto Show) i byłem gościem Tvn Turbo w programie Zakup Kontrolowany. Nie zliczę ile lat życia pochłonął mi wątek motoryzacji, nie dbam o to, bo to moja pasja, coś bez czego nie mogę obejść się na co dzień. Dla mnie auta nie są przedmiotem to coś więcej, samochód jest sposobem wyrażenia siebie, nieważne jaki to samochód, dla jednych banalny, prosty hatchback, a dla Ciebie super bryka. Dla jednego mój samochód to stary rzęch, dla mnie to dostawca uśmiechu, przyjaciel. Jak mówił jeden z najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych Marcin Klimkowski „Są takie samochody, które dla jednych nie znaczą nic, a dla innych znaczą wszystko” i te słowa proponuję każdemu motomaniakowi wziąć sobie głęboko do serca.

Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was, chcemy naszym pisaniem dać Wam coś czego nie znajdziecie w ulubionym tygodniku motoryzacyjnym, czy w telewizji. Przekładamy to co czujemy za kierownicą, na klawiaturę. Zawsze możecie się z nami dzielić spostrzeżeniami, sugestiami, czekamy na komenatrze, maile i oczywiście jesteśmy też na facebook’u,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *