Koniec działalności na blog.pl

Szanowni czytelnicy, czytelniczki, słuchacze, fani i hejterzy!

Część już wie, inna jeszcze nie, że produkt onet.pl zwany blog.pl przechodzi do historii. Równo z dniem 31/01 portal zostaje zamknięty, a wraz z nim wszystkie blogi. Trochę się Was tu zebrało, sporo naklejek z tym adresem zalało tylne klapy pojazdów i jest mi z tego powodu bardzo przykro, że jestem zmuszony w tym miejscu zakończyć działalność.

Ale, ale, coś się kończy, coś się zaczyna. Już w lutym zapraszam oficjalnie na:

WWW.BENZYNAWZYLACH.PL

Przechodzi w nowy etap, bardziej profesjonalny, to będzie dla mnie nowa jakość komunikacji z Wami, dla Was trochę przyjemniejsza kwestia wizualna i mam nadzieję częstsze wpisy. Dziękuję wszystkim za 4 lata tutaj, były naprawdę owocne, wpisy nie znikają zostaną przeniesione na nowy portal, dzięki temu będziecie mieli stały wgląd do archiwum. Kiedy będzie gotowy? Myślę, że w okolicach 7-10 lutego, wszystkiego dowiecie się z fanpage na facebooku, jeśli jeszcze nie masz go polubionego to serdecznie zapraszam: https://web.facebook.com/benzynawzylachblog/ wszystkie informacje będą do czasu otwarcia benzynawzylach.pl przekazywane właśnie tą drogą. Teoretycznie portal powinien być gotowy wcześniej, jeśli mi czas pozwoli to zaproszę Was oczywiście wcześniej. Jak zawsze jestem dostępny pod mailem, czekam na Wasze pytanie, pomysły, sugestie. 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za te 4 lata spędzone w tym miejscu i ogromna prośba, zostańcie ze mną na dłużej, wrzućcie w ulubione już teraz www.benzynawzylach.pl, a już niedługo Waszym oczom ukaże się nowy portal. Pozdrawiam S.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *