NJSBC – wydarzenie o którym powinieneś wiedzieć

Jakiś czas temu dowiedziałem się o grupie i wydarzeniu organizowanym w mojej okolicy o tajemniczej nazwie „nocna jazda samochodem bez celu”. Dzisiaj jeden z organizatorów postanowił nam opowiedzieć o co tak naprawdę chodzi w tym wydarzeniu i kogo zrzesza grupa, która dotychczas zgromadziła na facebooku 3498 polubień. A więc wygląda to tak:
http://i64.tinypic.com/29gj4o7.jpg„Grupa NJSBC KOS ( nocna jazda samochodem bez celu ) (KOS nr rejestracyjny pojazdów terenu Oświęcimskiego) powstała z zamysłu stwarzania spotów( spotkań grupy młodzieży ) mających charakter rozrywkowy na terenie Oświęcimia. Założycielami byli Martin Wróbel oraz Adam Wilczyński . Organizowali oni spotkania fanów motoryzacji, tuningu, samochodów dla ludzi po to by mogli się razem spotkać, porozmawiać, podzielić ze sobą opinie oraz doświadczenia oraz by mogli się spotkać w większym gronie z innymi ludźmi. Grupa modernizowała się o różny skład osób pomagających, a tym samym organizujących takie spoty na terenie Oświęcimia. Obecnie w skład grupy tworzącej nocną jazdę Oświęcim wchodzą : Organizatorzy: Martin Wróbel, Adam Wilczyński, Mateusz Bednarczyk oraz Organizacja : Weronika Tobiasz , Paweł Sołek, Kinga Wanat, Jarosława Szymczak.
http://i68.tinypic.com/2pzz0xj.jpgGłównym motorem napędowym grupy jest chęć tworzenia spotkań młodzieży i pasjonatów motoryzacji na terenie Oświęcimia by przestrzegać wraz z zaprzyjaźnioną Komendą Policji w Oświęcimiu oraz Zakonem Maltańskim Polska o niebezpieczeństwie na drogach oraz rozwadze na drodze. Spotkania organizowane przez NJSBC KOS posiadają również konkursy dla ludzi by mogli się przy okazji rozerwać i po rywalizować. Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo na swoich spotach, starają się za wszelką cenę eliminować PIJANYCH kierowców oraz piratów za kierownicą tym samym dbając o bezpieczeństwo swoich spotowiczów oraz spotowiczek. Organizują również jazdy samochodami przez ulice miasta aby większą grupą się przejechać gdzieś razem. Nocna jazda samochodem bez celu Oświęcim nie zapomina o najmłodszych dla nich również są organizowane co spot konkursy na posiadacza fotelika samochodowego aby również mogli skorzystać z nagród jakie na nich czekają. Gwarancją grupy jest to iż spoty zawsze będą organizowane dla ludzi i tworzone będą z pasją jaka napełnia Organizatorów oraz Organizację i zrobią oni wszystko dla swoich spotowiczów by mogli przeżyć coś fajnego z Nocną Jazdą Samochodem Bez Celu Oświęcim. Znajdziecie nas na facebooku :
Zapraszamy na spoty, jazdy i na funpage na facebooku.”
Myślę, że już niedługo sam zagoszczę na ich imprezie, Was oczywiście zapraszam do zapoznania się bliżej z całą grupą oraz wydarzeniem przy najbliższej okazji. Warto wspierać takie śmiałe inicjatywy, tym bardziej, że zrzeszają motomaniaków. Ślijcie like, udostępniajcie na facebook’u i wpadajcie!

6 Replies to “NJSBC – wydarzenie o którym powinieneś wiedzieć

 1. Fajna reklama. Na dodatek, ktoś Ci ją musiał podesłać, bo nie wierzę, że robisz takie byki. Od razu widać, że albo nie czytałeś, tego co Ci podesłali, albo Ty to pisałeś po pijaku nie zastanawiając się nad treścią, przecież to nie Twój styl pisania 😛 Wiesz dobrze, kto jest administratorem „funpage’a”… Chłopaczek, który za wszelką cenę chce być przed innymi, nie tylko swoją „beemejką” z żółtym kogutem na dachu, ale też tak, żeby wszyscy widzieli „kto tu rządzi”. Dupny cwaniaczek z wyniesionym pod kosmos ego.

  Seba, ogarnij się, idzie Ci na tyle dobrze nie potrzebujesz reklamy na tym, pożal się, Boże, profilu. Jedź anonimowo, poznaj towarzystwo, potem stwierdzisz, czy warto współpracować, a tym bardziej z kim to robić. Ale merytorycznie, a nie z podesłanym tekstem. Nie rób niczego na pałę, bo czytam z ciekawością każdy Twój wpis, ale ten mnie zraził okrutnie.

  1. Spokojnie, czytałem, ale nie mam w zwyczaju po kimś poprawiać, jasno zaznaczyłem magicznym ” ” cytat. Wymiana linkami to nie zbrodnia i każdy ma do tego prawo, nie ma się co spinać, trzeba sobie pomagać, bo dzisiaj nie jest łatwo o rozpoznawalność i sam dobrze o tym wiem stąd tego typu wpis, pojadę, zobaczę, zawiodę się to wpis zniknie. Lecz nie widzę w tym nic złego, aby udostępnić kilka informacji o wydarzeniu motoryzacyjnym w mojej okolicy, nie raz to robiłem i to bez odzewu z drugiej strony 😉

 2. Właśnie teraz się zorientowałem, że to jednak administrator podesłał Ci tekst do zareklamowania.

  Gwoli ścisłości, byłem na niedawnym ich spocie, nieważne dokładnie na którym. Pierwszy i ostatni raz. Grono cwaniaczków, którzy nie mają BLADEGO pojęcia o mechanice, walą pieniądze w samochody, nie bardzo wiedząc po co i z jakim skutkiem, próbują „podkręcać” samochody za pomocą poliuretanów wciśniętych w sprężyny i tym podobne. No chyba, że pechowo trafiłem na jakiś margines…

  1. Gwoli ścisłości miej odwagę podpisać się swoim imieniem, bo wiadomo, że jesteś z naszej okolicy. Kolejna rzecz, jeśli coś do kogoś masz mów mu to najpierw w twarz, a potem swoje opinie przedstawiaj szerszemu gronu, bo tak robi każdy rozsądny mężczyzna. Rozumiem, że towarzyszy Ci pewne rozgoryczenie związane z NJSBC, ale nie próbuj odstraszać innych, bo póki co jesteś mocno osamotniony w swojej opinii. I ostatnia rzecz, nie przywykłem do przegadywania się z kimś przez internet, bo już nie te lata. Pozdrawiam!

   1. Nie mam nic do nikogo, wyraziłem po prostu swoją opinię. Tak, jestem z okolic KOS ale z pewnych względów nie mogę się podpisać, nawet tylko z imienia, musisz zrozumieć.
    Może nie mówmy o rozgoryczeniu, ale pewnym niesmaku, po spotkaniu się z tymi akurat osobami, nie będę więcej komentował, bo nie można wszystkich do jednego wora wrzucać. Nie odstraszam jednocześnie nikogo- tak jak mówię, może miałem pecha, osób na zlocie było dosyć dużo.
    Jeszcze jedna rzecz: „pojadę, zobaczę, zawiodę się to wpis zniknie”. Skoro nie byłeś, nie wiesz, to dlaczego twierdzisz zdecydowanie, że „jestem mocno osamotniony w mojej opinii” ? Wydaje mi się, że w takim razie nie masz jeszcze solidnej podstawy, żeby tak twierdzić. Nie jestem jedynym, który ma podobne zdanie w tym temacie, ale nie mam zamiaru otwierać forum w komentarzach na Twoim blogu, właśnie po to, by się „nie przegadywać”. Ale to „przegadywanie się”, lub właśnie komentarze, to jest też jednocześnie wyrażenie własnego zdania 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *