Sprawy organizacyjny + odcinek 11 na youtube

Krótki film z poranka ze Scorpio i gościem specjalnym czyli Fiatem, który jest obecnie na sprzedaż. Można z bliska prześledzić stan mojego samochodu na dzień dzisiejszy, cieszy mnie fakt, że odpala bez problemu nawet na mrozie.
Jednocześnie przypominam o trwającym konkursie, więcej info tutaj. Jeśli ktokolwiek z Was ma jakieś pomysły na logo, niekoniecznie z użyciem zdjęć wysyłajcie, nagrody czekają.Pamiętajcie, że zdjęcia, które dodałem są materiałem pomocniczym, nie musicie ich używać. Można stworzyć coś z ich użyciem, ciekawy baner, albo samo logo, napis w ciekawej stylistyce, wszelkie chwyty dozwolone!

Odcinek 11 z youtube to małe przybliżenie ostatnich wizyt Scorpio u mechanika, lecz nie były to ostatnie wizyty. Czeka mnie jeszcze wymiana uszczelki pokrywy zaworów, czyszczenie silnika i muszę uzyskać diagnozę nierównej pracy silnika na benzynie, skąd się bierze. Dodam tylko, jeśli ktoś nie zna artykułu o Fiacie, że tekst „Tak bardzo lubiany przeze mnie…” jest czysto ironiczny. Mam nadzieję, że jest to tylko filtr paliwa, bo to pierwsza rzecz która wpadła mi do głowy. 93775 to na ten moment liczba unikalnych wejść na blogu i liczę na to, że już wkrótce dobiję do 100000. Na popularności bloga czkawką odbiła się ponad miesięczna pauza, ale wielu z Was zostało ze mną, co bardzo mnie cieszy. Nadal czekam na Wasze sugestie, uwagi co do artykułów na blogu, jeśli macie jakiś pomysł, dylemat do rozwiązania czekam na Wasze maile. Na www.blog.autoraport.pl nadal możecie czytać moje poradniki na przeróżne tematy, cieszą się one dość dużą popularnością. I na dzisiaj to tyle, dodam tylko, że jeszcze nie wpłynęło żadne zgłoszenie do konkursu, nie musisz być grafikiem komputerowym żeby wziąć w nim udział, liczą się chęci i wiara we własne siły, ciężko będzie zrobić gorsze logo niż moje i z tym chyba zgodzi się każdy 😉 powodzenia!

http://i65.tinypic.com/2mcayds.jpgNa koniec chciałbym jeszcze serdecznie podziękować firmie Zebzda z Krakowa za świetnie wykonane naklejki na samochód do konkursu, to już nie pierwszy raz gdy korzystam z ich usług i zapewne nie ostatni. Dziękuję Panie Piotrze i na pewno zgłoszę się ponownie!
www.zebzda.pl „Twój producent reklam”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *